296751335_380030097604683_4747096668242036215_n.jpg

Wioletta Kocerba

STUDIO  MAKEUPHAIR 24

Mistrz fryzjerstwa  - koloryzator - wizażysta

Dyplomowany fryzjer stylista, kolorysta, wizażysta z 18 letnim stażem, były szkoleniowiec oraz nauczyciel zawodu. Pasjonatka artystycznego fryzjerstwa i jednocześnie ponadczasowej klasyki. Założycielka studia makeuphair24.

Na chwilę obecną pracuje z teamem  beauty w Warszawie na Jana Pawła 66.w  miejscu gdzie połączono wszystkich znakomitych specjalistów w jednym, aby każda klientka mogła zadbać o siebie od stóp do głów  :)

Doświadczenie zawodowe zdobywała na wielu płaszczyznach - sesje zdjęciowe, plany filmowe, przez wiele lat udzielała się również w prasie kobiecej jako specjalistka w dziedzinach stylizacji i pielęgnacji włosów oraz makijażu profesjonalnego. Na co dzień dba o klienta indywidualnego.

Posiada solidny warsztat, umiejętności plastyczne i filozoficzną naturę.

Trafnie potrafi doradzić, bądź skutecznie odradzić formę i kolor, biorąc pod uwagę nie tylko standardowe zasady doboru fryzury, ale również gesty i ekspresję klientki.

Wykonuje wszelkiego rodzaju fryzury dla potrzeb indywidualnych - od ślubnych, okazjonalnych, klasycznych, nowoczesnych i glamour, po historyczne.

Specjalizuje się we wszelakich koloryzacjach wielotonowych, strzyżeniach damskich oraz stylizacjach i upięciach na każdą okazję. Klientki uwielbiają jej lekkie, naturalne fryzury w stylu ,,boho,,

Interesuje się holistycznym podejściem do zdrowia, kocha podróże te małe i duże.

 

studio-makeuphair24

  • Facebook App Icon