IMG_0211.JPG

Wioletta

Mistrz fryzjerstwa  - koloryzator - wizażysta

Dyplomowany fryzjer stylista, wizażysta, szkoleniowiec, wykładowca zawodu w szkołach artystycznych, ale przede wszystkim pasjonatka fryzjerstwa kreatywnego.  Posiada solidny warsztat, umiejętności plastyczne i głowę pełną pomysłów. Wykonuje wszelkiego rodzaju fryzury dla potrzeb indywidualnych oraz na potrzeby magazynów, reklam i pokazów mody.

Współpracuje aktywnie z magazynami branżowymi, makijażowymi, fryzjerskimi oraz ślubnymi, udzielając się również w prasie kobiecej, jako specjalista w dziedzinach stylizacji i pielęgnacji włosów oraz makijażu profesjonalnego. Współpraca przy profesjonalnych sesjach pozwala jej na kreatywne wykorzystanie swoich pomysłów, również przy tworzeniu nowego wizerunku klientek, troszcząc się o odpowiedni dobór fryzury i makijażu.

Założycielka  studia Makeuphair24 -miejsca stworzonego z myślą o kobietach  i tylko dla kobiet

75492501_462318471303203_127360999543013

Aleksandra

stylista - wizażysta - kolorysta

Informujemy że nasza stylistka Ola przyjmuje obecnie w salonie w Katowicach.

Życzymy samych sukcesów!

Fryzjerstwo jest dla niej sztuką i niezmienną fascynacją. Zaraża klientów pozytywną energią. Lubi ponadczasową klasykę z domieszką nowoczesnych trendów. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, dobierając makijaż i fryzurę do typu urody i stylu życia.

Mistrzyni przedłużania i zagęszczania włosów Hairtalk.

Specjalistka od zabiegów keratynowego prostowania włosów.

Współpraca przy profesjonalnych sesjach pozwala jej na kreatywne wykorzystanie swoich pomysłów, również przy tworzeniu nowego wizerunku klientek, troszcząc się o odpowiedni dobór fryzury i makijażu.

STUDIO  MAKEUPHAIR 24

 

WSPÓŁPRACA

Aneta

wizażysta 

Z zawodu fizjoterapeutka . Zaczęła jako masażystka . Swoje pierwsze kroki stawiała za wielką wodą , w Stanach Zjednoczonych , co było prawdziwą lekcją życia . Jednak tęsknota za ojczyzną wygrała i po dwóch latach wróciła do kraju , aby realizować swoją prawdziwą pasję jaką jest wizaż . Swój warsztat wypracowała w jednej z warszawskich szkół wizażu, jednak na tym nie poprzestała i cały czas rozwija się w tym kierunku . Uwielbia robić to co robi , czego doskonałym dowodem na to są jej makijaże , w których widać pasję, profesjonalizm , a przede wszystkim serce , które wkłada w ich wykonanie. Ta praca to dla niej czysta przyjemność , z której czerpie ogromną satysfakcję