Dekoloryzacja ,czy moje włosy to przeżyją :)

November 16, 2015

 

Poprawne przeprowadzenie dekoloryzacji i jej późniejszy efekt zależy przede wszystkim od tego ile procent ma woda utleniona jakiej użyjemy do tego zabiegu. Większość fryzjerów dodaje 12% wodę i stąd później popalone włosy.

Wystarczy dodać 3, 4 lub 6%-ową wodę utlenioną aby uzyskać ten sam efekt,na pewno dłużej ale  przy o wiele mniejszej szkodzie dla włosa.

Jeśli zabieg będzie wykonany z np. Cureplexem który połączony w odpowiedniej proporcji ze składnikami farby lub rozjasniacza  tworzy we wnętrzu włosa nowe wiązania dwusiarczkowe oraz wzmacnia już istniejące.Możemy uznać że włos nie będzie w gorszej kondycji niz przed zabiegiem. Jednocześnie Bond Creator ochrania strukturę włosa poprawiając jego wytrzymałość i elastyczność.   Z pewnością cały zabieg trwa wówczas nieco dłużej, ale chodzi nam przecież o dobro i zadowolenie klienta, a nie szybkie załatwienie sprawy.

 

Ważne jest aby wziąć pod uwagę kolor wyjściowy i kolor który chcemy uzyskać 

Z czerni i bardzo ciemnego brązu oraz intensywnych rudości  na jasny blond na poziomie 9-należy przeznaczyć dwie wizyty 

Z jasnego brązu i ciemnych blondów do blondów na poziomie 9-10 oraz np z czerni na brązy czekoladowe wystarczy 1 spotkanie 

 

Jakie są koszty takiego zabiegu ?

dekoloryzacja -100-120

kolor właściwy około 195 zł + ewentualnie dodatkowa tubka farby około 30-40 zł,wszystko zależy od rodzaju włosa i ich struktury .

Cureplex -około 80-140 zł

czyli łączny koszt około 400-450 zł 

 

Pamietaj ,że jeśli fryzjer odmówi Ci wykonania dekoloryzacji tzn.że musi mieć po zdiagnozowaniu Twoich włosów poważny powód .Wynika to nie ze złej woli tylko z Troski o Twoje włosy 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Featured Posts

Laminowanie / żelatynowanie włosów

November 3, 2015

1/1
Please reload

Recent Posts
Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags
Please reload

Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square